معرفی شرکت برق و صنعت کاپاسیته

گروه صنعتی کاپاسیته قریب به نیم قرن تجربه در عرصه‌ی طراحی و ساخت، فروش، اجرا و پیاده سازی تابلوهای برق و اتوماسیون صنعتی، مدیریت کیفیت توان و فروش تجهیزات شبکه و زیر ساخت؛ با افتخار خود را یکی از شرکت‌های پیشرو در این صنعت می داند. شرکت برق و صنعت کاپاسیته در سال 1354 تاسیس شد و با استفاده از دانش فنی روز دنیا و کسب تجربه از تولیدات شرکت های مطرح جهان موفق شد طی مدت کوتاهی خود را با استاندارهای بین المللی هماهنگ نماید و در زمره شرکت های مطرح صنعت برق قرار گرفته و به عنوان یک واحد تولیدی و صنعتی در چند سال گذشته نیات خود مبنی بر تامین خدمات و رضایتمندی مشتریان را به منصه ظهور برساند.

فعالیت این شرکت شامل سه بخش عمده زیر می باشد:

1- واحد ساخت : ساخت انواع تابلوهای برق صنعتی در رنج (LV)

2- واحد مهندسی : مشاوره و طراحی تابلوهای برق صنعتی، مدیریت کیفیت توان، برنامه نویسی پروژه های صنعتی و اتوماسیون صنعتی توسط نرم افزار های ELCAD و EPLANE

3- واحد فروش : نمایندگی فروش تجهیزات برق، اتوماسیون صنعتی و تجهیزات شبکه و زیر ساخت

بكارگيـري كلـيه امكـانات و ابزارهای مرتبط با برق صنعتی به همراه استفاده از به روزترين ماشين آلات و تكنولوژي هاي صنعت برق، اين شركت را قادر ساخته است تا همواره در پروژه هاي بزرگ ملي با برنامه ريزي دقيق و حرفه ای، كليه مسائل و مشکلات پروژه را از قبل شناسايي نموده و از وقوع عوامل تاخيري و هزينه‌ساز براي پروژه مزبور جلوگيري نمايد. لذا هم اكنون این شرکت با داشتن اين قابليت ها، معيار انتخاب خود را به عنوان مجري بزرگ پروژه های برق صنعتی، در تامين خواسته هاي مشتري، قيـمت یا مشخصات فني قرار داده و به همین سبب موفق شده است با كارفرمايان معتبري در زمینه صنایع فولاد، نفت و پتروشیمی، تصفیه خانه فاضلاب، مراکز مالی و اعتباری، مراکز بهداشتی درمانی، صنایع خوراکی و سردخانه ای و … عقد قرارداد همکاری ببندد. اين سازمان ها ملاك اصلي خود براي انتخاب اين شركت را، تجربه اجرایی گران قيمت شرکت کاپاسیته می دانند و ايـن قابلیت سبب شده است تا برق و صنعت کاپاسیته همـواره براي دشوارترين و حسـاس ترين پروژه هاي ملي در صنايع برق، مورد انتخاب كارفرمايان قرار گیرد و با وجود مشكلات عديده در اينگونه پروژه‌ها، هميشه سربلند و موفق آن را بـه پايان برسـانـد. بهره گیری از دانش و تجربه مدیران و پرسنل، تاکید بر ارائه خدمات و محصولات با بالاترین کیفیت، اهتمام به فروش، اجرا و پیاده سازی بر اساس استاندارهای معتبر ملّی و بین المللی از دیگر ملاک های پر اهمیت در این شرکت می باشد.

هدف

تامین، فروش، طراحی و ساخت طیف وسیعی از جدیدترین و به روزترین محصولات برق صنعتی، با کیفیتی برابر محصولات و خدمات در سطح کشورهای پیشرفته، همواره یکی از اهداف مؤسسین و مسئولین اجرایی این شرکت بوده است. استفاده از بهترین و برترین مواد اولیه و قطعات، تهیه و تامین دستگاه ها، تجهیزات و ماشین آلات کارآمد و دقیق، برقراری نظام تأمین کیفیت، اعتقاد به انجام کار صحیح و نهادینه کردن این امر در پرسنل طراحی و تولید، کلید اصلی ارائه خدمات و محصولات تولیدی با کیفیت شرکت برق و صنعت کاپاسیته است و بدین سبب کارفرمایان محترم پروژه های برق صنعتی می توانند کلیه نیازمندی های خود در چهارچوب خدمات و محصولات تابلوهای برق صنعتی، مدیریت کیفیت توان و تجهیزات شبکه و زیرساخت را از خرید تا اجرا و پیاده سازی و خدمات پس از فروش، به طور یکجا از این شرکت، تامین نمایند.

خط مشی برق و صنعت کاپاسیته

تقویت روحیه تعهدگرائی و مسئولیت پذیری از طریق آموزش کارکنان و جلب مشارکت آن

درک کارهای گروهی و تصمیم گیری های جانبی

استفاده از منابع انرژی های تجدید پذیر در تولید برق

بکارگیری فناوری بهینه در افزایش بازدهی

ایجاد فضای مناسب و روابط کاری صمیمانه و دوستانه در بین همکاران و استفاده از ظرفیت ها و منابع موجود

نفوذ در بازار با عقد قراردادهای دو جانبه با مصرف كنندگان عمده

توسعه مشارکت خارجی

از آنجا که خدمات پس از فروش یکی از مهم ترین معیارها در رقابت در بازارهای جهانی می باشد؛ لذا گروه صنعتی کاپاسیته به منظور ایجاد ارزش بیشتر، افزایش رضایت مشتریان و همچنین تقویت کیفیت محصولات خود، اقدام به ارائه خدمات پشتیبانی و خدمات پس از فروش به صورت کامل و ویژه نموده و هم چنین با توسعه دفاتر نمایندگی فروش و خدمات توانسته جایگاه خویش را همواره در ذهن مشتریان خود تثبیت نماید.

از جمله خدمات ما در بخش مدیریت و بهره وری توان عبارتند از:
تعیین مصرف انواع انرژی، مقدار و نوع انرژی در نقاط مختلف – شناخت اغتشاشات سیستمی – شناسایی میزان تلفات و نشتی انرژی – محاسبه بهره وری انرژی الکتریکی – مدیریت مصرف انرژی در تمام ساعات کاری بخصوص در پیک مصرف.

در واحد ساخت و مهندسی این شرکت، خدماتی از جمله:
مشاوره، طراحی، ساخت، مونتاژ و نصب انواع تابلوهای برق و اتوماسیون صنعتی بر مبنای استانداردهای روز و تحت برنامه ی Enplane و ELCAD و بر مبنای نیاز مشتری صورت می پذیرد.
هم چنین اجرای پروژه های برق رسانی کارخانه های تولیدی، شهرک های مسکونی، تصفیه خانه های آب و فاضلاب و سایر پروژه های صنعتی و عمرانی بخشی دیگر از فعالیت های این شرکت می باشد.
انجام خدمات مشاوره در طراحی پروژه های صنعتی و پیشنهاد قطعات و تجهیزات مرتبط از دیگر زمینه های فعالیت این گروه بوده که تجریه سالیان متمادی شرکت برق و صنعت کاپاسیته، مهمترین عامل در انتخاب این شرکت توسط مشتریان گرامی بوده است.

فعالیت شاخص این شرکت در واحد فروش، شامل فروش قطعات برق صنعتی و قطعات زیر ساخت شبکه می باشد. برق و صنعت کاپاسیته توانسته است با اخذ نمایندگی فروش برخی از بزرگترین و بهترین برندهای قطعات برق صنعتی، شبکه و تجهیزات مخابراتی، از شرکت های خارجی یا داخل کشور، خدمات شایانی را به مشتریان خود ارائه دهد.

برخی از موارد نمایندگی فروش عبارتند از:
تجهیزات تابلو برق های صنعتی تحت برند NOARK ساخت جمهوری چک
تجهیزات برق صنعتی برند CIRCUTOR ساخت اسپانیا
تجهیزات تابلو برق صنعتی تحت برند F&G/EATON ساخت اتریش
تجهیزات برق صنعتی پارس کاپاسیتور
تجهیزات شبکه اکتاسی اشنایدر فرانسه
قطعات و تجهیزات برقی و شبکه سوپیتا
سیم و کابل افق البرز
تجهیزات شبکه دیتالند
تجهیزات برق صنعتی جبال الکتریک

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.